Назад до списку

Телерентгенограмма

Телерентгенограмма

ТЕЛЕРЕНТГЕНОГРАММА – ЕФЕКТИВНА ОГЛЯДОВА ДІАГНОСТИКА СТАНУ ЩЕЛЕПИ

Телерентгенограмма або панорамний знімок зубів відноситься до сучасними методиками рентгенологічних досліджень в стоматології і є важливою складовою частиною аналізу зубів, аномалії розвитку кісткової системи щелепи та СНЩС (скронево - нижньощелепного суглоба).

Відмінною особливістю телерентгенограмма від ортопантомограммы є те, що при проведенні панорамного знімка зубів акцент робиться на зображення та отримання метричних даних конкретної щелепи, а на оглядовому знімку присутнє зображення всієї щелепної системи.

Телерентгенограмму називають рентгенографією на відстані, тому що виробництво знімка проводиться на фокусній відстані до 1,5 метрів від об'єкта зйомки. Отримання панорамного знімка проводиться у двох проекціях (фронтальна і бічна), що дає можливість самого об'єктивного підходу до вирішення проблеми. Застосування цього методу дозволяє одержувати точну оглядову метричну інформацію для встановлення діагнозу.

На підставі отриманого знімка проводиться цефалометричний аналіз розмірів і співвідношення щелепи, зубів та лицевого черепа. Це дає можливість визначити параметри порушень в області щелепної системи і зубів, та спрогнозувати розвиток захворювання.

При проведенні панорамного обстеження конкретної частини щелепи виходять знімки високої точності м'яких тканин обличчя, структурної будови скелета щелепи, що дозволяє застосувати найефективніший стоматологічне лікування.

ЗАСТОСУВАННЯ МЕТОДУ ТЕЛЕРЕНТГЕНОГРАММЫ ДОЗВОЛЯЄ:

1. Діагностувати різні аномалії та деформації в області лицьового скелета;.
2. Проводити якісне планування лікування;.
3. Здійснювати контроль лікування і прогнозування його результатів.

ПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ТЕЛЕРЕНТГЕНОГРАММЫ

ПАНОРАМНИЙ ЗНІМОК ЗУБІВ І ЩЕЛЕПИ ПРОВОДЯТЬ ПРИ НАСТУПНИХ ПОКАЗАННЯХ:

1. Порушення в області скронево-нижньощелепного суглоба (переломи суглобового відростка, запальні процеси і пухлини, зсуву, наявність суглобного болю і т. д. );.
2. Підвищена стертість зубів;.
3. При призначенні ортопедичного та ортодонтичного лікування;.
4. Наявність травм щелепи і зубного ряду;.
5. При наявності аномалій і деформацій розвитку щелепи і зубів;.
6. При плануванні хірургічного втручання в область щелепи.

Час проведення телерентгенограммы становить близько 5 хвилин і є безпечним для здоров'я людини. Обладнання для проведення процедури одержання. панорамного знімка має міжнародні сертифікати якості та безпеки.

Запишіться на прийом!

 

Допомога ЗСУ

БЕЗКОШТОВНО
Детальніше
All rights reserved Google+ Club 32 Website promotion